שירותי ניקיון איכותיים
איכות מקצועית ללא פשרות
פרח השקד מחזיקה בתקני האיכות הבינלאומיים תקן 2015:ISO 9001 ותקן אחריות חברתית SI 10000:2015
מצויינות ושקיפות
עידוד למצוינות, שמירה על זכויות העובדים, תנאי עבודה נאותים, שקיפות ומחויבות חברתית
Previous
Next

שירותי ניקיון מתקדמים

לחברת פרח השקד ניסיון רב בשירותי ניקיון מתקדמים בפריסה ארצית, תוך שמירה על המבנה והסביבה ברמת תחזוקה גבוהה, לרבות השטחים הציבוריים, חניונים פרטיים וציבוריים.

הפתרון מותאם לצרכיו המדויקים של הלקוח מבלי להיגרר להוצאות מיותרות ו/או הוצאות לא צפויות. 

מעטפת השירות כוללת מגוון פתרונות לניקוי ותחזוקת מבנים ומשרדים לרבות גינון, הדברה, ניקוי חלונות בסנפלינג, פינוי פסולת, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקוי שטיחים, הברקה קריסטלית ועוד.  החברה מנהלת ומתחזקת באופן שוטף פרויקטים רבים ברחבי הארץ, תוך שימוש בכח אדם איכותי ושירותי ניקיון מתקדמים 

פיקוח ובקרה – אבטחת איכות

אגף הניקיון והאחזקה בפרח השקד מנוהל על-ידי צוות מנהלי שירות אזורי ומקומי צמודים, בעלי ניסיון רב בכל תחומי הפעילות. הידע והניסיון עומדים לרשות לקוחותינו, תוך הקניית ערכים מוספים ויתרונות רבים המאפשרים להשיג תוצאות טובות בעבודה השוטפת, תוך יעילות תפעולית וחסכון כספי.

לחברה מחסני ציוד מיכון וחומרים המקנים גמישות רבה בתפעול השוטף והשירות ללקוח. צוות המנהלים, מנהלי השירות והעובדים מרושתים בתקשורת ישירה על מנת לאפשר מענה מהיר לכל פניה.  כל פניה מתועדת ומנוהלת באופן מיטבי על מנת להעניק ללקוחותינו מענה איכותי ומהיר בכל מקום ובכל שעה.

 

כל סניפי החברה פועלים על פי נהלי החברה ומדיניות קפדנית של רמת השירות ללקוח . אנו מייחסים חשיבות רבה לקיום קשר שוטף ומקצועי עם הלקוח, כחלק מהתאמת השירותים לצרכים והדרישות הספציפיות באתר. שביעות רצונם של לקוחותינו הנו ערך עליון העומד לנגד עיננו בכל שלבי העבודה.

תקני איכות בינלאומים

פרח השקד מחזיקה בתקני האיכות הבינלאומיים

תקן 2015:ISO 9001

ותקן אחריות חברתית SI 10000:2015

 חברת פרח השקד מיישמת תהליכי איכות בכל מערך הפעילות והשירות של החברה בהתאם לדרישות תקן האיכות המחייב 9001:2015   לצד הטמעת והרחבת הפעילות שלה במסגרת מחויבות חברתית מתוך ראיה של תרומה לקהילה ולחברה.

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק סביבת עבודה בטוחה ובריאה ולהגן על העובדים ולדאוג לזכויותיהם.
התקן הבינלאומי SI 10000:2015 בודק עמידה בחוקי העבודה, גהות תעסוקתית, תנאים סביבתיים ונוחיות העובד, תנאי עבודה נאותים, תנאי שכר, שעות עבודה, אי אפליה, ניהול מערכת אחריות חברתית ועוד.
התקן מבוסס על הסכמות של ארגון העבודה הבינלאומי (ILO) , אומות המאוחדות (UN) וחוקים מקומיים. תוך אימוץ נהלי עבודה ומדיניות המגנים על זכויות העובדים.

אמנת שירות

המחויבות של פרח השקד לשירות איכותי מהווה אבן היסוד של מחויבות החברה ללקוחותיה, כחלק בלתי נפרד מחזון החברה מיום הקמתה ועד היום.

חזון החברה מושתת על טיפוח ושיפור מתמיד של איכות השירות ללקוח, מצוינות העובדים, זמינות מירבית ותקשורת איכותית עם לקוחותינו,  המגובים בתהליכי ניטור ובקרה.

אנו פועלים להבטיח את שביעות רצונם הגבוהה של לקוחותינו, במקצועיות, ביושרה, בהתמדה ובשקיפות מרבית, תוך שמירה על סטנדרט ביצוע גבוה ומתן מענה מיטבי לצרכי הלקוח .

בטיחות

אנו עורכים הדרכות בטיחות לעובדים בכל רחבי הארץ, כולל הדרכות בגובה, עפ"י הצורך לצד אספקת ציוד מתאים לעבודה, בהתאם לדרישת האתר. התהליך מנוהל ומפוקח על ידי יועץ בטיחות צמוד.

ביטוחים:

החברה מבטחת את עובדיה במעטפת הביטוחים הנ"ל:

  • ביטוח אחריות מעבידים
  • ביטח צד ג'
  • ביטוח אחריות מקצועית

תנאי עבודה נאותים:

חברת פרח השקד פועלת בהתמדה להגן ולשמור על זכויות עובדיה, תגמול הוגן, התחשבות בצרכיהם השונים והקפדה על מלוא זכויותיהם.

אנו משקיעים מאמצים ומשאבים בשיתוף פעולה מכבד עם העובדים תוך הדגשת זכויותיהם, לרבות מרכיבי שכר וזכויות סוציאליות בשקיפות מרבית, ושיפור מתמיד של דרכי התקשורת והעברת המידע לעובדים, באופן ישיר בכל מקום ובכל זמן .

מדיניות החברה באה לידי ביטוי גם במתן הזדמנות שווה לכל עובד/ת ללא אפליה על רקע מגדר, דת, השקפה וכדו'.

לרשות העובדים קיימת נציגות העובדים מטעם החברה לכל סוגי הפניות לרבות אלימות פיזית או מילולית, תנאי העסקה,  ניצול או עבודה בכפיה .

הסכם עבודה קיבוצי:

חברתנו חברה באיגוד המעסיקים היציג ע"פ החוק והמסונף ללשכת התיאום של הארגונים הכלכליים (להלן: הלשכה), זו חותמת מידי פעם הסכמי עבודה ארציים עם ההסתדרות הכללית האגף לאיגוד מקצועי .

פרח השקד חברה בארגון חברות הניקיון בישראל, המאגד את חברות הניקיון המובילות בישראל ופועל לקידום ענף הניקיון לרבות ביוזמות חקיקה. מנכ"ל החברה, מר אבי מזרחי משמש כחבר הנהלת ארגון חברות הניקיון.

מצוינות ושקיפות

חברת פרח השקד משקיעה רבות בעידוד למצוינות של עובדיה ומנהליה,   לרבות הענקת מענקים מיוחדים לעובדים מצטיינים .

הנהלת החברה מטפחת את הקשר הרצוף עם עובדיה ומשתפת את עובדיה בשקיפות , בעדכונים חשובים גם באמצעים טכנולוגיים, דוגמת מגזין סלולארי ייחודי הנשלח לכל עובדי החברה, כולל עדכונים חשובים בנושא שכר, זכויות עובדים, מדיניות, מצוינות ושרות.